Edycje specjalne

Poświęcone konkretnym segmentom rynku

MP Destinations Day

MP Destinations Day jest cyklicznym wydarzeniem opartym na formacie wydarzeń  MP Fast Date® i jest jedynym specjalistycznym spotkaniem łączącym Biura Podróży, Biura Turystyki Biznesowej, Biura Kongresów i Agencje Eventowe z Convention Bureaux, Wydziałami Promocji, Turystyki i Jednostkami Samorządów Terytorialnych.

Do udziału w MP Destinations Day zapraszamy przedstawicieli agencji eventowych, biur podróży specjalizujących się w turystyce biznesowej oraz firmy organizujące konferencje, kongresy, szkolenia, outdoor i integrację, a także planistów spotkań pracujących w korporacjach.

MP Innovation Day

Edycja specjalna poświęcona wszelkim nowościom technologicznym obecnym na rynku spotkań. Do udziału w wydarzeniu i prezentacji swojej oferty klientom zapraszamy zarówno firmy dostarczające rozwiązania ułatwiające pracę event managerom (aplikacje, systemy rejestracyjne, CRM-y) jak i te oferujace atrakcje dla uczestników oraz generujące technologiczny "efekt wow" podczas wydarzeń.

MP Speed Tasting

MP Speed Tasting to formuła, która w jak największym stopniu ma odpowiadać na potrzeby event managerów poszukujących nowych dostawców i rozwiązań po kątem oprawy kulinarnej organizowanych przez siebie wydarzeń.

Kluczem do tego jest jak największa otwartość i efektywność – każdy uczestnik może wybrać jedną z czterech sesji, podczas której weźmie udział w spotkaniach z oferentami (liczba miejsc ograniczona).

Do prezentacji meeting plannerom swojej oferty zapraszamy catererów, studia kulinarne, firmy prowadzące degustacje i warsztaty kulinarne, dostawców napojów, alkoholi, baristów oraz inne podmioty, świadczące usługi na tym kluczowym z punktu widzenia agencji i klientów obszarze organizacji konferencji i eventów.


 
Zaufali nam: